Про компанію
Історія, переваги та гарантії

Компанія почала свою діяльність в 90-х роках з реалізації в невеликому магазині запчастин до агротехніки. Розвиваючись рік за роком, накопичуючи досвід і необхідні знання, ми вийшли на всеукраїнський ринок. Сьогодні ми обслуговуємо великі компанії по всій Україні, в тому числі в Харкові, Одесі, Львові, Києві, забезпечуючи їх вчасно оригінальними і якісними запчастинами до всіх видів техніки. Відкривши інтернет-магазин, ми розширили свої можливості і надали покупцям з усіх куточків країни здійснювати вигідні покупки максимально швидко.

Ми прагнемо бути надійним партнером, на якого завжди можна покластися, бути впевненим у швидкій доставці необхідних запчастин, а також їх високій якості. Адже ми знаємо, наскільки ці фактори важливі для налагодженого виробництва, посівних або збиральних робіт, тому наша агротехніка, запчастини до неї вас не підведуть.

Для продовження терміну експлуатації сільгосптехніки потрібно її своєчасне обслуговування, заміна витратних матеріалів, заміна що вийшли з ладу запчастин. При серйозних поломки техніки в аграрному секторі, сфері металургії, машинобудування, будівництво виникає позапланова зупинка виробництва, простий інших агрегатів, що, безумовно, тягне за собою втрату часу, а значить і грошових коштів.

Наші переваги
Причини чому варто купувати у нас!

Доставка по всій Україні
Сертифікована продукція
Повернення коштів
Консультації клієнтів

Професійний підбір
техніки та запчастин
Наші менеджери зв'яжуться з Вами протягом
15 хвилин для підтвердження замовлення.

Найпростіший спосіб підібрати підходящу техніку, обладнання та запчастини — залишити заявку по телефону або через сайт

Перейти в каталог
Наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 15 хвилин для підтвердження замовлення. При необхідності всі питання можна уточнити у менеджера по телефону!