Продукція компанії
Товари, які потрібні кожному

Підшипники – невід'ємна частина як легкового автомобіля, так і великої сільськогосподарської техніки. Це опори для осей і валів, що обертаються, їх розрізняють по виду тертя, напряму. На сьогоднішній день не виготовляють альтернативну деталь підшипників, тому вони затребувані в різних галузях.

Підшипники у Львові: різновиди, характеристики

Сучасний інтернет магазин підшипників пропонує покупцеві різні види запчастин. Проте, якщо вам необхідні деталі для сільськогосподарської техніки, рекомендуємо їх купувати у спеціалізованої компанії «УкрАгроТехніка». Розглянемо ближче підшипники та їх різновиди.

Лінійний тип має основну функцію – плавне переміщення механізму лінійним способом. Наш каталог їх налічує понад 40 видів. Головні компоненти системи пласкі, вони котяться для полегшення руху. Такий різновид зазвичай використовується у невеликих агрегатах.

Кулькові – найпоширеніший тип. Кулькові тіла котяться в бігових доріжках, при цьому створюється тертя, розвивається велика швидкість обертання. Відрізняються високою швидкохідністю під час інтенсивних навантажень. Вони класифікуються на:

У нашому каталозі можна кулькові підшипники купити у виборі понад 5 тисяч, при цьому вартість їх цілком доступна.

Роликові відносять до підшипників кочення. Ролик має циліндричну, конічну чи бочкову форму, розміщується між кільцями в кілька рядів. Види роликових підшипників в каталозі магазина: конічні, циліндричні, сферичні, голчасті.

Підшипники ковзання відрізняються від кулькових і роликових тим, що ковзання є основним видом руху частин механізму. Елементи, з яких він складається, – втулка, корпус. Втулка вставлена в корпус, між ними знаходиться мастило, яка зменшує тертя. Якісне змащення деталей дозволить вузлу прослужити довше. Купити підшипники ковзання можна на сайті магазину, де представлено 203 деталі: шарнірні й шарнірні головки.

Інтернет-магазин підшипників пропонує додаткові товари

Ще одним із видів товарів є закріпні втулки різних моделей. Вони бувають конічної й циліндричної форми. Їх призначення – закріплювати деталі вузла. Також в нашому каталозі ви можете придбати корпусні вузли, що уберігають деталі від викривлення під час сильної вібрації, високої швидкості. Вони мають монолітну конструкцію, тому використовуються в сільськогосподарській техніці. На вузли та підшипники ціна встановлюється в залежності від якості матеріалу. Якщо деталь виготовлена з міцного, надійного сплаву, то, відповідно, ціна на неї буде вище. Також велику роль відіграє країна виробництва. Якісні підшипники Львів отримує з Китаю, Росії, Польщі, Німеччини. Як багато хто здогадався, деталі з Китаю будуть дешевші, ніж із Німеччини.

Перейшовши на сайт нашого магазину, можна детально вивчити кожну групу товарів. Покупець підбере потрібний підшипник, каталог видасть точний опис і характеристики деталі. Для спрощення пошуку є фільтр, в який потрібно вбити необхідні характеристики: діаметр, вид навантаження, вага, тип, виробник, ціна. Система автоматично підбере деталі, які підходять під ваші вимоги. Якщо з’являться питання, можна зв'язатися з менеджером магазину, який надасть розширену інформацію про товар. Контактний номер телефону, електронна пошта є на сайті магазину.

Компанія «УкрАгроТехніка» реалізує запчастини високої якості. За останні 20 років наші знання і досвід дозволили вийти нам на всеукраїнський ринок. Всі великі сільськогосподарські компанії є нашими клієнтами, приєднуйтесь до них і ви.