Продукція компанії
Товари, які потрібні кожному

Ремінна передача – один з найбільш простих і ефективних способів передати обертання від ведучого вала веденому. Цей принцип використовується в самих різних сучасних механізмах, в тому числі в техніці, яку використовують в аграрному секторі. Саме тому приводні ремені для сг техніки - дуже затребувані деталі і повноцінне технічне обслуговування комбайнів, тракторів, сівалок та інших машин неможливо без заміни цих елементів в зв'язку з їхнім зносом.

Які приводні ремені використовуються в сільгосптехніки

Оскільки в сільському господарстві застосовуються машини і механізми десятків різних видів, ремені до сільгосптехнікисучасними виробниками представлені дуже широко. Вузли та агрегати машин використовують такі види ременів:

 • клинові гладкі;
 • клинові з формованими зубами;
 • поліклинові;
 • плоскі приводні;
 • варіаторні;
 • шестигранні.

Купити ремені приводні у Львові кожного виду можна різної довжини, ширини і з різними параметрами клина, зуба. Всі ремені приводні клинові для тракторів, що випускаються відомими брендами, відповідають міжнародним стандартам, мають маркування, в якій вказано тип ременя, а також його основні характеристики (розміри, виконання).

Як влаштовані приводні ремені до сільгосптехніки

Такий на перший погляд простий гумовотехнічні виріб як приводний ремінь, має складну конструкцію, що забезпечує йому ефективність, надійність, довговічність. В основі будь-якого ременя лежить кордова частина, виготовлена ​​зі шнура або тканої стрічки. Як матеріал для цього елемента вироби використовуються поліефірні волокна високої міцності. Корд – несучий навантаження елемент ременя, який гарантує йому міцність і стійкість до розтягування.

Один, два або більше шарів корду оточують кілька шарів високоякісної гуми, кожен з якої має свої особливі властивості. Спільно вони забезпечують ременя гнучкість, стійкість до зовнішніх впливів і якісне зчеплення зі шківами. Зовнішній шар ременя виготовлений зі спеціальної тканини і його завдання - протистояти стиранню вироби. Всі частини приводного ременя з'єднані в нероз'ємну деталь методом вулканізації. Позначення моделі наноситься виробником на зовнішній текстильний шар. Каталог ременів для сільгосптехніки може пропонувати продукцію з позначеннями по ISO і ГОСТ, яка при однакових фізичних характеристиках повністю взаємо замінюваними.

Особливості приводних ременів до сільгосптехніки

Приводи машин, зайнятих у сільському господарстві, працюють в дуже складних умовах. Тому виробники цих деталей намагаються забезпечити їм ефективний захист від негативних факторів. Якісні продукти мають наступні експлуатаційними особливостями:

 • працюють при температурі від -30 до + 60 ° С;
 • не бояться пилу, вологи, бруду;
 • володіють стійкістю до нафтопродуктів;
 • захищені від впливу ультрафіолету;
 • стійкі до високих моментних навантажень;
 • не деформуються.

Незважаючи на те, що багато хто вважає ремені витратними матеріалами, їхню роль в ефективності сільськогосподарської техніки переоцінити дуже складно. Тому фахівці рекомендують віддавати перевагу виключно фірмової продукції від компаній-виробників, які мають хорошу репутацію на ринку комплектуючих для спеціальної техніки.

Якщо ви шукаєте ремені клинові до комбайнів, ціна яких доступна, а якість на висоті, звертайтеся в нашу компанію, яка може запропонувати повний спектр виробів для будь-яких машин вітчизняного та зарубіжного виробництва. Всі ремені на комбайн та іншої техніки з нашого каталогу є в наявності на складі, ми готові відправити їх у будь-який населений пункт України відразу після оформлення замовлення.